Головна / Про компанію

Про компанію

Про компанію

Філософія бренду —
принципова відмова від штучних барвників, консервантів та підсилювачів смаку; збереження кулінарних традицій Подільського краю.

«Солодка Мрія-Вінниця» — український бренд, який понад 20 років займається виробництвом крафтових натуральних продуктів харчування за власними авторськими рецептами, і є одним з найбільш потужних підприємств харчової промисловості Вінницької області.

Філософія бренду — принципова відмова від штучних барвників, консервантів та підсилювачів смаку; дотримання високих стандартів виробництва; збереження кулінарних традицій Подільського краю; втілення соціальних ініціатив за-для розвитку регіону.

Історія підприємства сягає 1945 року, коли на території Вінниці було створено «Вінницький міський харчовий комбінат». З 1998 року тут стартувало виробництво яблучного соку, яблучного пюре, повидла та хлібного квасу. Перший зефір під торговою маркою «Солодка мрія» побачив світ у 2000 році. Відтоді асортимент продукції систематично поповнюється новими позиціями, адже технологи бренду враховують побажання аудиторії і намагаються миттєво відповідати на запити часу.

Наприкінці минулого десятиліття підприємство провело повну реконструкцію, укомплектувало виробничі лінії новим сучасним обладнанням, оновило і модернізувало цехи, переглянуло стратегію, а відтак розширило асортимент та змінило політику взаємодії зі своїми клієнтами. Нещодавно з’явились нові напрямки — кулінарія, власна служба дистанційного замовлення та доставки продукції, мережа фірмових крамниць та кафе

image

Найвища цінність команди підприємства —
здоров’я клієнтів. На підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000.

Найвища цінність команди підприємства — здоров’я клієнтів. Саме тому, у 2017 році на підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000. Команда «Солодкої мрії» гарантує своїм прихильникам високу якість всієї продукції, адже безумовна перевага компанії — наявність власної акредитованої фізико-хімічної та мікробіологічної лабораторії, яка постійно відстежує і контролює вхідну сировину та готову продукцію.

Нині колектив підприємства — це понад 300 професіоналів, котрі постійно розвиваються, враховують у роботі нові тенденції кулінарної і кондитерської справи, опановують сучасні технології.

Підприємство має такі виробничі підрозділи, як цех плодопереробки, кондитерський цех, цех з виробництва круп’яних кукурудзяних паличок, цех із виробництва хлібного квасу, цех з розливу питної води та виробництва соків прямого віджиму; цех із виробництва морозива, пекарня.

Паралельно з виробництвом бренд розвиває фірмову торговельну мережу, яка нині налічує 24 крамниці та інтернет – магазин.

«Солодка мрія -Вінниця» також широко відома далеко за межами регіону. Продукція підприємства широко представлена у магазинах здорового харчування та натуральних продуктів всієї України.

Окремим напрямом діяльності бренду є системна підтримка соціальних ініціатив рідного міста. Відтак, «Солодка мрія» є постійним партнером та меценатом дитячих і молодіжних заходів, надає допомогу українській армії, спеціалізованим дитячим освітньо-виховним установам, вразливим верствам населення.

ps

Ми прагнемо зробити життя
солодким, а світ добрішим!

image_5 image_6 image_7

Якщо у вас виникли питання або побажання, з радістю допоможемо

Звернення розглядаються в будні дні з 09:00 до 17:00